Menu:

Jazyk:
English

Statistika

Produkty

Navrátil Software System Information

Verze 0.60.45 vydaná 2010-09-09

Profesionální freewarový nástroj pro zjišťování systémových informací, "vlajková loď" produktů Navrátil Software.

NSSI je moderní program vynikající rychlou, přesnou a spolehlivou detekcí. Díky své kompaktnosti se vejde na jednu systémovou disketu, běží i z USB flash disku, lze jím snadno testovat i počítače bez operačního systému od těch nejstarších po nejnovější. Je tudíž velmi vhodný například pro počítačové techniky, při nákupu nebo upgradu počítače či hledání ovladačů. Poskytuje ucelený a srozumitelný přehled o všech důležitých parametrech vašeho počítače.

Hlavní vlastnosti:

* pouze pro některé chipsety

Verze 0.60.45 je doporučený upgrade.

Stažení (500 KB) · Co je nového v této verzi (v angličtině) · Screenshot hlavní obrazovky · Nejnovější build (pro testery)

Upozorňování na nové verze e-mailem (v angličtině)

Chcete-li být informováni e-mailem vždy, když je vydána nová verze NSSI, zadejte svou e-mailovou adresu do pole níže a klikněte na tlačítko Přihlásit k přihlášení do mailing listu NSSI Update Info.

E-mailová adresa:
Chci být informován jenom o nových verzích, ne o každé vydané podverzi
Vaše e-mailová adresa bude uchovávána přísně důvěrně. Navrátil Software neprodává, neobchoduje s ani si nevyměňuje tato data s jakoukoliv organizací. Pokud notifikační e-mail nedorazí k příjemci kvůli permanentní chybě (neznámý uživatel/server), jeho e-mailová adresa bude ze seznamu odstraněna. To se netýká přechodných chyb. Každý e-mail obsahuje návod k odhlášení.

Utility

OSR2DOS6

Verze 1.01 vydaná 2001-05-04

Patch, který opravuje problém Windows 95 OSR2 s předchozí verzí DOSu.

Stažení (8 KB)

RSTMOUSE

Verze 1.00 vydaná 1997-01-15

Tato utilita může opravit chybu ovladače myši ve Windows 3.x, případně Windows 95, kdy se šipka myši po startu Windows pohybuje, ale krátce poté "zamrzne".

Stažení (2 KB)

Ostatní

M602.EXI

vydáno 1999-04-03

Nová verze souboru M602.EXI pro Manažer M602 verze 3.0 (identifikace souborů podle přípony, funkce Rychlé prohlížení souborů, Ctrl-T). Nahraďte tímto souborem váš starý M602.EXI a detekční schopnosti M602 se zhruba ztrojnásobí.

Stažení (2 KB)